Haston Old Town

Haston Old Town

Organizując spotkanie okolicznościowe należy skupić się doskonałej organizacji, klimatycznym miejscu, profesjonalnej obsłudze, pysznej kuchni oraz przyjaznym klimacie wydarzenia. Zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji takiego spotkania w Old Town Haston. Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem, od początku istnienia, jest zadowolenie każdego z odwiedzających nas Gości.

Old Town Haston to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane w zabytkowym, XIV-wiecznym budynku. Usytuowany jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, a bliskość przystanków autobusowych
i tramwajowych umożliwia wygodną komunikację do dowolnej części miasta. Wyróżnia nas elegancki budynek, który zachwyca swoją architekturą, w ciekawy sposób łączącą elementy zabytkowe
z nowoczesnym stylem.

Dzięki malowniczemu widokowi na zabytkowe budynki Starego Miasta we Wrocławiu, każda impreza nabiera wyjątkowego klimatu. Zespół Old Town Haston może zorganizować dla Państwa różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, w tym chrzciny, wigilie rodzinne lub pracownicze, komunie, obiady jubileuszowe i wiele innych.

Jednym z największych atutów Old Town Haston jest wyjątkowa kuchnia, która spotyka się z aprobatą wszystkich naszych Gości.
Jesteśmy dumni z faktu, że każdy posiłek zaserwowany przez nasz zespół zostawia przyjemne wrażenia.

W naszym dwóch salach restauracyjnych, które pomieszczą około 40 osób, przygotujemy dla Państwa wyjątkowe menu, dopasowane do każdego gustu i preferencji. Nasi doświadczeni kucharze zadbają o każdy szczegół, abyście Państwo mogli cieszyć się smakiem każdej potrawy.

Nasz obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, naszym gościom proponujemy parking dozorowany niedaleko od naszego obiektu, zaledwie 2-3 min pieszo, przy pl. Nowy Targ 29. Oferujemy preferencyjną cenę parkingu dla gości konferencyjnych. Aby cena obowiązywała konieczne jest zakodowanie biletu parkingowego w recepcji hotelu. Zakodowany bilet parkingowy jest ważny do godziny 13.00 w dniu wyjazdu. Odległość od Dworca Głównego PKP to zaledwie 7-9 min jazdy samochodem, a na lotnisko dostaną się Państwo w ciągu niecałych 30 min.

Doskonale wiemy, jak ważny jest odpoczynek po przyjęciu okolicznościowym, dlatego wszystkich uczestników przyjęcia bardzo chętnie ugościmy w naszych pokojach.
Pokaż na mapie