Haston Old Town

Haston Old Town

Organizacja spotkania biznesowego to nie tylko wybór miejsca i terminu. To odpowiednia sztuka organizacji, niezawodność personelu, przyjazny klimat i efektywność najwyższej klasy. To także cały proces decyzyjny, który wymaga wiele pracy, aby spełnić oczekiwania uczestników danego wydarzenia. Old Town Haston to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane w zabytkowym, XIV-wiecznym budynku. Usytuowany jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, a bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych umożliwia wygodną komunikację do dowolnej części miasta. Wyróżnia nas nowoczesny wystrój w częściach wspólnych, jak i ciekawe designerskie rozwiązania w komfortowych pokojach i salach konferencyjnych.

Jest przeznaczona na spotkania dla maksymalnie 40 osób. Jej powierzchnia wynosi 50 m2. Sala nr 1 sprawdza się perfekcyjnie w roli miejsca do szkoleń podczas których potrzebna jest dodatkowo przestrzeń dla prelegentów.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających miejsca na kameralne spotkanie z niewielką ilością uczestników (max. 15 osób). Wielkość sali nr 2 wynosi 34m2.

 Największa sala w naszej oferie, która jest w stanie pomieścić maksymlanie 80 osób. Jej powierzchnia wynosi 130 m2. Przeznaczeniem sali nr 3 jest organizacja eventów o dużym formacie.

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane i wyposażone w stałe łącze internetowe, ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny oraz białą tablicę suchościeralną, notesy i długopisy. Przez cały dzień spotkania również serwujemy wodę butelkowaną. Wszystkie te elementy są już wliczone w cenę wynajmu. Dzięki systemowi mobilnych ścian sale można ze sobą łączyć w kilku konfiguracjach, co daje organizatorom spotkań wiele możliwości aranżacji przestrzeni - tak, by doskonale pasowała do liczby uczestników spotkania i potrzeb organizatora. Istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń, jeżeli wymaga tego Państwa prezentacja. Dodatkowym atutem jest cicha okolica i widok na zabytkową architekturę Wrocławia.

Nasz obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, naszym gościom proponujemy parking dozorowany niedaleko od naszego obiektu, zaledwie 2-3 min pieszo, przy pl. Nowy Targ 29. Oferujemy preferencyjną cenę parkingu dla gości konferencyjnych. Aby cena obowiązywała konieczne jest zakodowanie biletu parkingowego w recepcji hotelu. Zakodowany bilet parkingowy jest ważny do godziny 13.00 w dniu wyjazdu. Odległość od Dworca Głównego PKP to zaledwie 7-9 min jazdy samochodem, a na lotnisko dostaną się Państwo w ciągu niecałych 30 min.

Doskonale wiemy, jak ważny podczas długiej konferencji jest właściwy posiłek i pyszna kawa. Podczas śniadania biznesowego zorganizowengo w naszej restauracji będą mogli Państwo odpoczać od długich prezentacji i zatopić myśli w pysznych daniach przygotowanych przez kucharzy.

Pokaż na mapie