Haston Old Town

O nas


​​​​​​​Spotkajmy się w wyjątkowym aparthotelu w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Starego Miasta.
Witamy w Haston Old Town zlokalizowanym w zabytkowym budynku z 1363r. Został on pieczołowicie odrestaurowany aby zapewnić komfortowe warunki w 40 pokojach przeznaczonych dla 78 Gości.

Cechą charakterystyczną naszego obiektu jest zintegrowanie nowoczesności i wygody razem z architekturą gotyku.

Takie połączenie sprawia, że każdy Gość odnajdzie się w naszych apartamentach znakomicie - niezależnie od tego, czy preferuje designerskie rozwiązania, czy też jest fanem klasycznych, pełnych elegancji wnętrz.


Właśnie tyle zajmuje przejście z naszego obiektu do ścisłego centrum wrocławskiej starówki.

Tylko 200 metrów od gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego, 400 metrów od rynku, 500 metrów od zabytków Ostrowa Tumskiego oraz w niedalekiej odległości Hala Targowa i Panorama Racławicka.

Świeże, urzekające, przyciągające wzrok, pachnące, kolorowe. Takie właśnie są śniadania w naszej restauracji. Wykorzystujemy najlepsze składniki od lokalnych dostawców, aby poranek był jeszcze wspanialszy. Nasze śniadania to połączenie tradycyjnej polskiej kuchni i nowoczesnych smaków.

Odkryj komfort wypoczynku na miarę Twoich potrzeb.

Old Town Haston usytuowany jest w centrum Starego Miasta.

Z tego względu proponujemy podziemny Parking zlokalizowany przy Placu Nowy Targ 29. W cenie 90 PLN z VAT. Droga z parkingu do naszego obiektu zajmie Państwu maksymalnie 2 minuty spacerem.

Pokaż na mapie