Haston Old Town

O nas


​​​​​​​Spotkajmy się w wyjątkowym aparthotelu w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Starego Miasta,
​​​​​​​tuż nad Odrą.

Witamy w Haston Old Town zlokalizowanym w zabytkowym budynku z 1363r. Został on pieczołowicie odrestaurowany aby zapewnić komfortowe warunki w 40 pokojach przeznaczonych dla 78 Gości.

Cechą charakterystyczną naszego obiektu jest zintegrowanie nowoczesności i wygody razem z architekturą gotyku.

Takie połączenie sprawia, że każdy Gość odnajdzie się w naszych apartamentach znakomicie - niezależnie od tego, czy preferuje designerskie rozwiązania, czy też jest fanem klasycznych, pełnych elegancji wnętrz.


Ze względu na lokalizację, nasz obiekt to idealne miejsce na pobyt służbowy jak i turystyczny.

Tylko 200 metrów od gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego, 400 metrów od rynku, 500 metrów od zabytków Ostrowa Tumskiego oraz w niedalekiej odległości Hala Targowa i Panorama Racławicka.

Nasz obiekt dysponuje trzema nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem audiowizualnym
i opcją łączenia oraz dzielenia sal. Przestronne sale z dostępem do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dostosowane są one do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Oferujemy profesjonalną obsługę i pomoc w organizacji wydarzeń. Dodatkowo, 6 pokoi dla Gości znajdują się na jednym piętrze razem z salami konferencyjnymi. Ceny przygotowujemy na zapytania indywidualne.

Odkryj komfort wypoczynku na miarę Twoich potrzeb.

Old Town Haston usytuowany jest w centrum Starego Miasta,
8 min spacerem  od wrocławskiego Rynku. Z tego względu proponujemy Parking zlokalizowany przy Placu Nowy Targ 29. W cenie 90 PLN z VAT.

Pokaż na mapie